Борщ із малини став головною стравою фестивалю на Житомирщині

11 серпня 2018 586 0
Малиновий борщ на святі у Житомирській області
Ridneselo.comМалиновий борщ на святі у Житомирській області

У селі Малинівка Малинського району Житомирської області 28 липня відбувся перший в Україні фестиваль, присвячений малині. На фестивалі проводилась дегустація страв з цієї ягоди, головною з яких був малиновий борщ. Про це повідомляє Рідне Село.

Так зафіксували лідерство українських постачальників малини на європейському ринку.

У селі працюють приємства з переробки та заморожування ягід. Продукцію експортують за кордон. Вирощування ягід може дати місцевим людям хороший дохід і постійну зайнятість.

«Ми хотіли показати Малинівську громаду як сильну потужну спільноту, яка може гарно працювати та весело відпочивати. Це перший фестиваль такого формату в нашому селі. Дівчата зварили 300 л малинового борщу — головної страви фестивалю. За смаком він нагадує кисіль або густий глінтвейн», — розповіла сільський голова Наталія Парфіненко.

Крім дегустації страв з ягоди, провели конкурси, в яких виграли 300 саджанців ягід. Для дітей організували атракціони, квести з аніматорами, майстер-клас із ліпки глиною.

Читати більше цікавих і корисних статей ви зможете, оформивши річну передплату на газету «Рідне село Україна».

Є два способи оформлення.

Перший — традиційний. Зверніться до будь-якого відділення «Укрпошти» та надайте свої дані: прізвище, ім’я, по батькові, адресу та на яку кількість місяців хочете передплатити видання. Газету «Рідне село Україна» у «Каталозі видань України на 2018 рік» ви знайдете за індексом 89782. Вартість передплати на 1 місяць — 11,29 грн.

Другий спосіб — онлайн. Так передплатити газету можна, не виходячи з дому. Знадобиться для цього не більше кількох хвилин. Отже, зайдіть на сайт ДП «Преса», у рядочку «пошук» наберіть: Рідне село Україна або 89782 та натисніть кнопку «кошик» і далі дійте за підказками.

Виконано за допомогою Disqus

+ 37° ... + 21°

Вітер

1.4м/с

Опади

0мм

Вологість

56%