Реклама

Україна сподівається на американські інвестиції в АПК

22 вересня 2015 106 0
Україна сподівається на американські інвестиції в АПК
Вp.uaУкраїна сподівається на американські інвестиції в АПК

У Сполучених Штатах Америки, за участі українських й американських інвесторів, може бути створений дистрибуційний центр, повідомив під час відкриття Форуму UKRAINE-U.S.: ExportPromotion міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, питання виходу на ринок США актуальне для усіх українських виробників і для досягнення максимального результату потрібно об’єднати зусилля бізнесу та профільного міністерства.

«Платформою для успішного позиціонування українських виробників може стати дистрибуційний центр. Ця структура створюється у США, за участю українських та американських інвесторів. Це інструмент комунікації із американськими торговими мережами, майданчик для презентації інтересів українських виробників. Там можна буде дієво вирішувати організаційні питання, координувати торгову політику», — сказав посадовець.

Також він додав, що розвиток співпраці між Україною та США в аграрній сфері є важливим для обох країн.

«За 9 місяців ми переконалися, що говоримо із американськими партнерами однією бізнес-мовою та діємо за схожими принципами. Ми реалізували масштабні проекти: Україно-Американський зерновий конгрес, Інвестиційний форум. Ці та інші заходи наближають нас до сталих ділових взаємин», — наголосив посадовець.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою