Семінар з виноградарства відбувся в єдиному історичному шато України

17 серпня 2018 556 0
Гості на заході UKRAVIT
Kurkul.comГості на заході UKRAVIT

Представники найбільших виноробних господарств України мали нагоду дізнатися про нові технології захисту та живлення винограду 8 серпня на практичному семінарі, який провели представники ГК UKRAVIT. Крім того, 14 серпня на базі ФГ «Телешецький» вони влаштували День саду і продемонстрували системи захисту від хвороб і шкідників та мінерального живлення для плодово-ягідних культур.

Семінар з виноградарства відбувся на «Виноробному господарстві князя П. М. Трубецького» — єдиному історичному шато в Україні, де вино виробляють із власного винограду вже більше 120 років. Його відвідали представники найбільших виноробних господарств України — «Шабо», «Одесавинтрест», «Таврія», «Чорноморська перлина», а також аграрії з Молдови. В ході семінару вони поспілкувалися з керівництвом компанії, дізналися про продуктові новинки, ознайомилися з новими технологіями та їх перевагами і отримали рекомендації від менеджерів з технічної підтримки щодо захисту винограду.

Особливе зацікавлення викликала можливість співпрацювати з Інститутом здоров’я рослин, який цього літа відкрився у Черкасах.

«В Інституті проводять дослідження будь-якої складності — від вивчення зразка ґрунту чи рослинного матеріалу до розробки індивідуальної технології захисту та підживлення винограду і прогнозування врожаю на наступний сезон. Саме науковий підхід та застосування технологій дозволять перетворити виноградарство в Україні з перспективної галузі на передову», — впевнений власник ГК UKRAVIT Віталій Ільченко.

Цікаво також, що вибір місця для проведення Дня саду 14 серпня був не випадковий, адже господарство вже третій рік користується продукцією компанії. А цього року навіть виділило 2 га саду винятково під застосування продукції UKRAVIT. Тому гостям з України та Молдови було з чим порівнювати.

На прикладі демо-ділянки менеджери з технічної підтримки компанії і сам господар продемонстрували ефективність застосованих систем захисту і підживлення. Учасники дізналися про застосовані ЗЗР та мікродобрива, особливості їх використання, продуктові новинки компанії. Великою перевагою в їх очах стало те, що менеджери з технічної підтримки UKRAVIT здійснюють польовий моніторинг своїх технологій і надають консультаційні послуги цілий рік поспіль.

Зважаючи на особливості регіону, актуальною для аграріїв виявилася інформація про співробітництво з Інститутом здоров’я рослин.

Виконано за допомогою Disqus