Старт цукрового сезону може бути зірвано

28 серпня 2018 680 0
Рафінад
Pixabay.comРафінад

Українські виробники цукру зіткнулись з нестачею піввагонів і критих вагонів. Через те, що «Укрзалізниця» не може покрити і половини потреб заводів, може бути зірвано старт цукрового сезону, до початку якого залишилось 2 тижні. Про це повідомляє Логіст.Today.

Читайте також: Ostchem може закрити заводи через відсутність піввагонів

Підприємства з виробництва цукру мають безперервний цикл виробництва, тож нестача вагонів може призвести до серйозних проблем.

«Цукрові заводи для здійснення виробничо-технічної та господарської діяльності використовують значні обсяги перевезення — більше 2 млн. т. різних вантажів залізничним транспортом. Це і цукровий буряк, і вугілля, вапняковий камінь, кокс, цукор тощо. Тому, така ситуація викликає хвилювання, адже це пряма можливість зірвати початок виробничого сезону і зовнішньоекономічні контракти на поставки цукру, як всередині країни, так і за кордон, а це чималі збитки» — наголошує керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

Читайте також: «Укрзалізниця» закриває частину станцій для відвантаження зерна

Наразі більшість цукровиробників скаржиться на труднощі в логістиці. Деякі з них перейшли на перевезення автотранспортом, проте більшість залежить від послуг залізниці.

Читайте також: Протягнути вагони в «дотації Мартинюка» не вийшло

Виконано за допомогою Disqus