Arla Foods розділить свій прибуток з фермерами

6 вересня 2018 72 0
Arla Foods розділить свій прибуток з фермерами
winsightgrocerybusiness.com

Коли на допомогу фермерам не приходить уряд, то це роблять бізнесмени. Так, щоб допомогти фермерам, які постраждали від засухи, керівництво компанії Arla Foods поділить весь свій прибуток за 2018 р. між фермерами, які є власниками акцій компанії. Про це повідомляє sclistok.com.

Про свій намір бізнесмени заявили цього тижня. Вони мають намір розділити 2,3 млрд крон, що на 1,3 млрд більше, ніж зазвичай серед 11 тис. фермерів-молочників.

«Як фермерська компанія, ми дуже стурбовані становищем наших акціонерів, адже ми визнаємо, що посуха в цього літа в Європі була незвично великою», — заявив глава Arla Foods Ян Тофт Нергаард.  

Фермери- акціонери Arla Foods проживають в семи різних країнах: Данії, Швеції, Великобританії, Німеччини, Бельгії, Нідерландах і Люксембурзі. Близько 2,7 тис. з них знаходяться в Данії, і вони виробляють приблизно 40% молока компанії Arla Foods.

Довідково: Arla Foods — датсько-шведська компанія, великий виробник молочних продуктів. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Орхус.

 

 

Виконано за допомогою Disqus