КВС-УКРАЇНА презентувала нові гібриди кукурудзи на нічному дні поля на Вінниччині

14 вересня 2018 113 0
КВС-УКРАЇНА презентувала нові гібриди кукурудзи на нічному дні поля на Вінниччині
Kurkul.com

Компанія «КВС-УКРАЇНА» 12 вересня на вже традиційному Дні поля, що пройшов цього року на Вінниччині, презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи KWS. Були представлені продукти, які вже користуються попитом і успішно продаються, а також кілька нових гібридів.

За словами Генерального директора «КВС-УКРАЇНА» Олександра Федорова, новинки можуть похизуватися унікальними властивостями, такими, як поєднання ремонтантності і швидкої вологовіддачі. Саме такими властивостями володіє новий ранньостиглий гібрид КВС КАВАЛЕР (ФАО 250), який входить до лінійки UNIQUEDENT. Наступні новинки — гібриди КВС 4484 (ФАО 370) та АМАРОС (ФАО 230). Останній позиціонується, як гібрид подвійного використання, тобто його можна використовувати як для отримання силосу, так і якісного зерна, в тому числі для переробки на крупи.

Цього року день поля проходив у новому форматі, розпочавшись у незвичний вечірній час.

«Це традиційний захід, який щорічно проходить для наших клієнтів, партнерів, дистриб’юторів, фермерів та всіх, хто допомагає нам працювати і робити в Україні бізнес. Для компанії «КВС-УКРАЇНА» це перший день поля, який проводиться у вечірній час. Ідея полягає в тому, що всі наші партнери та клієнти працюють в аграрному бізнесі, а це — нелегка робота. Тому ми вирішили поєднати нашу презентацію з гарним вечірнім відпочинком після насиченого робочого дня. Таким чином ми віддячуємо їм за співпрацю, проводимо демонстрацію нашого продукту — насіння, поєднуючи це з приємною атмосферою», — розповів Олександр Федоров.

Виконано за допомогою Disqus