ВРУ розгляне 16 законопроектів АПК — Павленко

24 вересня 2015 75 0
ВРУ розгляне 16 законопроектів АПК — Павленко
112.uaВРУ розгляне 16 законопроектів АПК — Павленко

Першочерговими для розгляду на 3-й сесії Верховної Ради України VIII скликання є 16 пріоритетних законопроектів агропромислової сфери, зазначив на Міжнародному юридичному форумі «Україна-ЄС» міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише сайт Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Це три євроінтеграційні законопроекти, що стосуються, зокрема вдосконалення умов реалізації права на видобування прісних вод, гармонізації законодавства у сфері насінництва та рослинництва та посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами», — сказав посадовець.

За його словами, значна кількість важливих нормативно-правових актів, що стосується аграрної галузі, уже прийнята. У рамках роботи над Єдиною комплексною стратегією розвитку сільського господарства та сільських територій в України 2015-2020 р.р. діяла робоча група «Наближення законодавства України в агропромисловому комплексі до законодавства ЄС». Нею було проаналізовано стан законодавчої бази та визначено наступні необхідні кроки для приведення вітчизняного законодавства у відповідність з європейським.

«Робота над наближенням українського законодавства до норм ЄС триває. За 7 місяців 2015 р. частка ЄС в загальній структурі зовнішньоторговельного обігу сільськогосподарської продукції України склала 30%. Зовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС за вказаний період становить майже $3 млрд», — додав Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою