Опубліковано ювілейний випуск інфографічного довідника Агробізнес України 2017/18

26 вересня 2018 118 0
Опубліковано ювілейний випуск інфографічного довідника Агробізнес України 2017/18
Kurkul.com

П'ятий ювілейний випуск щорічного інфографічного довідника «Агробізнес України» за 2017/18 МР вже доступний в режимі онлайн.

В цьому році довідник збільшився в обсязі і складається з 55 інфографік про підсумки роботи українського агросектору за 2017/18 МР. Слайди розділені на тематичні розділи:

  • агробізнес за 2017/18 МР;
  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • переробна промисловість;
  • компанії та послуги.

«Вже 10 років ми фокусуємося на підтримці агробізнесу. Експертиза Креді Агріколь Банку — це те, чим ми вважаємо за необхідне ділитися з клієнтами і партнерами. Для нас дуже важливо драйвити ринок, обмінюватися досвідом і допомагати бізнесу досягати великих результатів, виходити на нові ринки. Ми віримо, що якісна аналітика, а саме таким є інфографічний довідник «Агробізнес України», слугує джерелом необхідної інформації. Тому ми підтримуємо розробку видання і виступаємо партнером проекту кілька років поспіль», — коментує Лариса Бондарєва, член Правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ і агрі-агро Credit Agricole Bank.

Цього року були додані інфографіки, присвячені інвестиціям в агросектор, кредитуванню, зрошенню і впливу клімату на агросектор, птахівництву, виробництву комбікормів, хлібобулочних виробів. А також доповнена інформація з виробництва плодів і ягід, добрив і ЗЗР, насіння і сільгосптехніки.

«Саме напередодні запуску один фінансовий директор запитав мене: «Коли там ваш Cash Flow Агробізнесу виходить?». Погодьтеся, це питання дуже точно підкреслює суть цього інфографічного довідника. Тому ми з партнерами впевнені, що з ювілейним довідником кожен аграрій для себе побачить інформацію для прийняття управлінських рішень, як зі стратегічних, так і з тактичних завдань. Інструмент доступний, бажаємо вам його правильно освоїти», — поділилася історією CEO Latifundist Media Тетяна Приходько.

Нагадаємо, що довідник був випущений за підтримки Credit Agricole Bank, Baker Tilly в Україні, юридичної компанії AEQUO.

«Щоб мати успіх у своїй справі, необхідно досконально знати його сильні і слабкі сторони. Саме з цією метою щороку створюється інфографічний довідник «Агробізнес України» — дати потужний інструмент для аналітики та стратегічного планування кожному українському аграрію. За цифрами та графіками ховається найважливіша інформація: наскільки важливий агросектор для України і які проблеми в ньому існують. А будь-яка проблема — це перспектива, адже саме їх рішення і є рушійна сила будь-якого бізнесу», — керуючий партнер Baker Tilly Олександр Почкун.

Роботу зі створення інфографічного довідника провели фахівці Агро Медіа Холдингу Latifundist Media і контент-маркетингового агентства Top Lead.

«Єдиний шлях стати розумнішими — грати з більш сильним противником. Цей афоризм вірний і для бізнесу, в тому числі аграрного. Упевнений, що розвиток експорту, вихід на нові ринки, в тому числі країн ЄС, Азії, Африки, сприятиме неухильному вдосконаленню українських аграрних компаній, розвитку інновацій, підвищенню ефективності виробництва та якості продукції », — керуючий партнер AEQUO Денис Лисенко.

Також він додав, що інфографічний довідник «Агробізнес України» — це козир в руках аграрія, який серйозно думає про стратегічний розвиток свого бізнесу і завоювання нових ринків.

«Про що новий довідник? Він про експансію, яку починає український агробізнес на глобальному ринку продовольства. Так, Україна давно є великим гравцем в торгівлі сільськогосподарською сировиною. Але новий довідник показує, що ми вже на низькому старті і готові підкорювати ринки продукції переробки. Наприклад, на додачу до традиційного лідерства у виробництві і експорті соняшникової олії наша країна стала другим в Європі експортером вершкового масла. Найцікавіша цифра, на яку слід звернути увагу в цьому довіднику, це не обсяги експорту зерна, а розміри капітальних інвестицій в сільському господарстві», — CEO Top Lead Станіслав Шум.

Також він додав, що в Україні швидкими темпами розвивається переробна промисловість: будуються заводи з переробки сої, кукурудзи, інших зернових. Україна готова до експансії на глобальному ринку продовольства. І цей довідник — про початок цієї експансії, яку все побачимо в найближчі 5 років.

Завантажити українську версію інфографічного довідника можна безкоштовно за посиланням.

Англійська версія довідника буде доступна в жовтні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

4.2м/с

Опади

6.8мм

Вологість

68%