Фахівці Британії та України провели семінар з технологій силосування

2 жовтня 2018 101 0
Енді Стжелецький, технічний директор Kelvin Cave Ltd
Kurkul.comЕнді Стжелецький, технічний директор Kelvin Cave Ltd

У с. Піщане Черкаської області 25 вересня відбувся практичний семінар «Кращий силос, раціони ВРХ та практика доїння», організоване Посольством Великобританії в Україні. Спеціальним гостем семінару був технічний директор Kelvin Cave Ltd Енді Стжелецький із доповіддю «Організація процесу заготівлі для поліпшення якості силосу й показників продуктивності ВРХ».

«Минулого року ми успішно провели практичний семінар із технологій силосування. Тому цього разу вирішили зберегти та розширити цей формат. Україна має потужний нерозкритий потенціал у тваринництві та молочній галузі. Впевнена, що разом ми зможемо знайти оптимальний шлях для розкриття цього потенціалу. Вірю, що цей практичний семінар буде ефективною платформою для обміну досвідом», — повідомила Перший секретар Посольства Великої Британії в Україні Кеті Коттрелл вітаючи учасників семінару.

Після теоретичної частини, Енді Стжелецький показав на практиці, як визначити якість силосу, та що потрібно, щоб ця якість зберігалася по мірі згодовування силосу.

Окрім сучасних технологій силосування, учасники семінару мали змогу ознайомитись із доповіддю доктора с/г наук, професора, наукового консультанта ТОВ «Райт Френк» Руслана Сусола щодо впливу якості силосу на виробництво молока. А представник компанії Milkrite розповів про переваги трикутної вентильованої соскової гуми при автоматизованому процесі доїння. На семінарі також була представлена сільгосптехніка компанії JCB та подрібнювачі соломи Teagle.

Виконано за допомогою Disqus