Робота Проекту з безпечності молока продовжена до квітня 2019 року

4 жовтня 2018 150 0
Робота Проекту з безпечності молока продовжена до квітня 2019 року
radiotrek.rv.ua

Третя річна міжнародна конференція «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» розпочалася 3 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

За словами директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хальгер Тауш робота Проекту з безпечності молока продовжена до квітня 2019 р.

Це свідчить про актуальність проблематики, над якою Проект працює спільно з Мінагрополітики і Держпродспоживслужбою.

«У рамках Проекту опрацьовано багато питань, починаючи від нормативної бази, оснащення лабораторної бази, проведення масштабних тренінгів для державних службовців і бізнесу та закінчуючи організацією комунікаційних платформ. Це стало серйозним вкладом у ті реформи, які зараз впроваджуються Мінагрополітики разом з Держпродспоживслужбою», — наголосив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Загалом, за час роботи проекту було доопрацьовано 12 нормативно-правових актів, які стосуються виробництва молока, відбулося 50 місій, понад 500 тренінгів, обладнано лабораторії з тестування сирого молока, проведено ряд круглих столів, розроблено та запроваджено у Держпродспоживслужбі напрямок з оцінки ризиків, суттєво підвищено обізнаність всіх зацікавлених осіб про систему контролю за безпечністю молока тощо.

Виконано за допомогою Disqus