Вінницькі студенти винайшли енергозберігаючий млин

9 жовтня 2018 246 0
Вінницькі студенти винайшли енергозберігаючий млин
ukragroconsult.com

Стартапери з Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) винайшли енергозберігаючий вібраційний млин, який дозволяє подрібнювати до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів. Про це повідомляє УкрАгроКонсалт.

«Наш проект спрямований на мінімізацію питомих витрат енергії при реалізації процесу подрібнення. Крім цього, наприклад, подрібнені на такому млині лікарські засоби засвоюються організмом не за кілька годин, як при звичайному подрібненні, а максимум за годину», — розповідає проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ВНАУ Інна Гончарук.

За її словами, в травні 2018 р. команда стартаперів перемогла на Всеукраїнському фестивалі інновацій і завоювала приз глядацьких симпатій. І тепер вінницькі вчені представлятимуть свій проект на International Startup University Battle в м Копенгаген (Данія).

«International Startup University Battle для нас — це пошук іноземних інвесторів і нові можливості. Відчуваємо відповідальність перед колегами та організаторами за майбутнє нашого проекту і України. Сподіваємося, що майбутні наукові досягнення ВНАУ будуть гідним внеском у соціально-економічний розвиток України», — наголосила Інна Гончарук.

Виконано за допомогою Disqus