Урожай винограду зріс на 10%

95
0
Урожай винограду зріс на 10%
pixabay.com

Урожай українського винограду зріс на 10% незважаючи на погодні умови. Про це повідомив директор Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова» НААН України, академік НААН України В’ячеслав Власов, передає agro-yug.com.ua.

Підвищений температурний режим впродовж всієї вегетації прискорив достигання врожаю ягід в середньому на 10-12 діб та суттєво змістив строки збирання винограду.

«На сьогодні продовжується масовий збір врожаю технічних, а також столових сортів винограду пізнього терміну достигання. В цілому врожай винограду технічних сортів пізнього терміну достигання у зонах виноградарства України більший за минулорічний приблизно на 10%», — ідеться в повідомленні.

Проте, через значне перевищення норми опадів у вересні після спекотного періоду спостерігається погіршення якості врожаю винограду (повільне накопичення цукру в ягодах, розтріскування ягід і як результат — розвиток гнилі).

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus