Депутати пропонують повернути квазіакумуляцію для агросектору

16 жовтня 2018 226 0
Депутати пропонують повернути квазіакумуляцію для агросектору
pixabay.com

У бюджеті на 2019 р. потрібно відновити практику квазіакумуляції для агросектору. З такою ініціативою виступив народний депутат, член агарного комітету Іван Мірошніченко сьогодні під час круглого столу. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд може збільшити суму держпідтримки агросектору в 2019 р. до 12,4 млрд грн, перенісши невиплачені цього року бюджетні кошти у спеціальний фонд.

Іван Мірошніченко наголосив, що практика квазіакумуляції дозволить розширити рамки отримання держпідтримки для всіх аграріїв.

«Ми пропонуємо всі гроші, які цього року не виплачені, перенести на 2019 р. і поновити програму квазіакумуляції в рамках 6 млрд грн по тваринництву, овочівництву, виробництву фруктів, молочна галузь. Таку пропозицію ми направили у бюджетний комітет — поки що відповіді немає. Є рішення створення спецфонд, перенести туди ці кошти і використовувати. Так можна і справді зробити. Але ключове сьогодні — потрібно повернути програму квазіакумуляції. При цьому слід уникнути минулорічної практики, коли аграрій сплатив 1 грн у бюджет, а забрав 20 коп.», — пояснює Іван Мірошніченко.

Виконано за допомогою Disqus