UKRAVIT запрошує на стажування талановиту молодь

25 жовтня 2018 96 0
UKRAVIT запрошує на стажування талановиту молодь
UKRAVIT

Компанія UKRAVIT запрошує талановиту, цілеспрямовану молодь взяти участь у проекті «Формула успіху».

«На тебе чекає можливість пройти стажування у єдиного вітчизняного виробника ЗЗР та мікродобрив, повчитися у професіоналів аграрного ринку, отримати практичні навички в лабораторіях «Інституту здоров’я рослин», взяти участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях, відвідати регіональні та міжнародні Дні поля, а у перспективі — стати частиною команди UKRAVIT. І все це — паралельно з навчанням», — повідомляють у компанії.

До участі запрошуються студенти 3 — 5 курсів закладів вищої освіти аграрних спеціальностей.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету учасника за посиланням і пройти короткий тест. 

Реєстрація триває до 30.10.2018 р.

Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів за результатами тестування, будуть оголошені 1 листопада 2018 р. під час Дня молодого спеціаліста «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ», що проходить в рамках Міжнародної агропромислової виставки ІнтерАГРО 2018, за адресою: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, пав. №3, конф.-зал №14.

Переможці отримають можливість відвідати єдиний в Україні центр досліджень та впроваджень інновацій — «Інститут здоров’я рослин». Також переможцям пропонується поїздка на «Завод UKRAVIT», де вони зможуть побачити, як виробляються найкращі українські ЗЗР та мікродобрива.

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 3°

Вітер

3.5м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%