UKRAVIT представила адаптовані системи захисту та живлення зернобобових

7 грудня 2018 35 0
Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР «UKRAVIT»
UKRAVITОлександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР «UKRAVIT»

У ході ІІІ Міжнародної конференції «Бобові культури. Нові ринки. Нові можливості» компанія «UKRAVIT» представила Унікальні адаптовані системи захисту та живлення для зернобобових культур. Про це повідомила прес-служба компанії.

За словами керівника відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР «UKRAVIT» Олександра Мигловця, компанія бере участь у конференції вже вдруге.

Цього року фахівці «UKRAVIT» спільно з організаторами заклали демонстраційні поля в Київській, Львівській та Херсонських областях, щоб показати аграріям з різних кліматичних зон свої системи захисту та підживлення в дії. 

«Виходячи з потреб аграріїв, компанія «UKRAVIT» тривалий час вивчала особливості вирощування нуту, сочевиці та квасолі в Україні. Тож на відміну від більшості компаній, які надають переважно вибіркові рішення, ми пропонуємо комплексний підхід ― від протруювання до десикації. Крім того, ми розробляємо індивідуальні рішення захисту та підживлення зернобобових культур для конкретних господарств. І аграрії, які ними скористалися, високо оцінили їхню ефективність», ― наголосив Олександр Мигловець.

Виконано за допомогою Disqus