Бізон-Тех презентував лінійку техніки Massey Ferguson на ІнтерАГРО-2018

6 листопада 2018 74 0
Бізон-Тех презентував лінійку техніки Massey Ferguson на ІнтерАГРО-2018
Трактор Massey Ferguson S8737

На 12-й Міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» компанія «Бізон-Тех» на спільному стенді з корпорацією AGCO презентувала:

  • навантажувач Massey Ferguson 7038;
  • сівалки Massey Ferguson з технологією Precision Planting;
  • культиватор Massey Ferguson 5731;
  • трактори Massey Ferguson, серед яких новинки 2018 р. — трактори S - серії.

Про це повідомив керівник напряму сільськогосподарської техніки «Бізон-Тех» Віталій Денисенко, передає Traktorist.ua.

Новий трактор MF 8737S, випущений у 2018 р., має оновлений дизайн, збільшену кількість опцій та удосконалену систему управління. Для комфортної роботи вночі машина має нову функцію Light-освітлення. На цій машині встановлена популярна в Україні навігаційна система Trimble, яка підтримується штатним монітором Datatronic 5, що має функцію пам’яті. Це дозволяє кожному оператору зробити персональне налаштування для різного обладнання.

«Оператор може вибрати з чим він працюватиме. Не потрібно кожного разу все повністю налаштовувати або налагоджувати устаткування. Для цього розроблена навігаційна система, на якій збережені параметри, що дозволяє обрати необхідне устаткування. Тобто трактор вже знає, з якою швидкістю йому їхати, а також характеристики необхідних оборотів та інші показники», — пояснив Віталій Денисенко.

Також «Бізон-Тех» представив на виставці «ІнтерАГРО-2018» телескопічний навантажувач MF 7038, який в Україні вже встиг себе зарекомендувати завдяки надійності, продуктивності та доступній ціні.

Серед презентованої техніки — сівалки виробництва Мassey Ferguson, що оснащені інноваційною системою Precision Planting. У 2019 р. «Бізон-Тех» планує проводити демонстрації та презентувати ці новинки в роботі у полі.

«Суть технології Precision Planting полягає у тому, щоб завдяки системі вакуумного висіву отримувати більший урожай мінімум на 10%. Тобто, не підвищуючи вкладення у посівний матеріал та добрива, можливо якісно посіяти й отримати приріст врожаю», — підкреслив Віталій Денисенко.

Також компанія представила культиватор MF 5731. За словами Віталія Денисенка, хоч ця модель і не нова, але якісно обробляє ґрунт, має опцію установки обладнання для внесення рідких добрив, а тому вважається універсальною. Цей культиватор можна використовувати для предпосівного та стерневого обробітку.

Віталій Денисенко підкреслив, що хоча «Бізон-Тех» став дистриб’ютором Massey Ferguson узимку цього року, але вже зарекомендував себе як надійний партнер для сільгоспвиробників у 6 областях України. Команда складається з висококваліфікованих спеціалістів, які на регулярній основі проходять навчання як в Україні, так і на європейських заводах-виробниках.

Нагадаємо, що «Бізон-Тех» представлений дистриб’ютором Massey Ferguson у 6 областях: Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Полтавській, Дніпропетровській та Рівненській областях.

Виконано за допомогою Disqus