Бізон-Тех відкрив у Тернополі дилерський центр Massey Ferguson

9 листопада 2018 134 0
Бізон-Тех відкрив у Тернополі дилерський центр Massey Ferguson

Компанія «Бізон-Тех» відкрила у Тернополі дилерський центр з обслуговування та продажу техніки бренду Massey Ferguson. Про це повідомляє Traktorist.ua

Працівники сервісного центру пройшли навчання на потужностях заводу-виробника та можуть якісно виконати ремонт техніки будь-якої складності.

«Це перший сервісний центр, який ми відкриваємо у Тернополі. Ми до цього дуже довго йшли: починали працювати як дистриб’ютор мінеральних добрив, пестицидів та насіння. Я впевнений, що за продажем техніки майбутнє і в тому числі успішність дилерської компанії», — заявив співвласник «Бізон-Тех» Вадим Коверник.

Також на відкритті відбулася презентація трактора Massey Ferguson 7724 S, який розроблений для задоволення потреб агропідприємств незалежно від специфіки робіт.

«Якщо ви запитаєте у будь-якого фермера в Європі чи Америці, що таке Massey Ferguson, то він відповість, що це надійність і економічність. Сьогодні ми презентуємо трактор MF 7724 S, який є одним з найкращих тракторів у своєму класі у співвідношенні показників економічності та тягових зусиль», — підкреслила керівник відділу продажів Жильнікова Наталія.

За її словами, однією з переваг тракторів S-серії є можливість створення індивідуальної комплектації під потреби кожного підприємства.

«Бізон-Тех» не тільки пропонує обслуговування та продаж техніки, а й запрошує аграріїв провести тест-драйви на своїх полях.

Також учасників заходу чекала розважальна програма та розіграш подарунків, серед яких головний приз — подорож до Франції.

Нагадаємо, що «Бізон-Тех» представлений дистриб’ютором Massey Ferguson у 6 областях: Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Полтавській, Дніпропетровській та Рівненській областях.

Виконано за допомогою Disqus