Врожайність моркви під зрошенням зростає мінімум удвічі — фермер

137
0
Врожайність моркви під зрошенням зростає мінімум удвічі — фермер
pixabay.com

Вирощування моркви в промислових обсягах без поливу є абсолютно нерентабельним. Натомість врожайність моркви під зрошенням зростає в кілька разів, а самі коренеплоди набувають відмінного товарного вигляду.

Про це розповів керівник СТОВ «Воля» Володимир Пономаренко в рамках спільного проекту Kurkul.com та банку ПУМБ «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».

«Щоб коренеплід виріс рівний і правильний та мав хороший товарний вигляд, обов’язково треба сіяти моркву на гребені. А сіяти так без зрошування зовсім не варто, бо гребінь швидко пересихає. Вирощування моркви без поливу взагалі нереальне», — розповів Володимир Пономаренко.

Директор СТОВ «Воля» наголошує, що у зв’язку зі змінами клімату агрономам доводиться застосовувати нові рішення задля хороших врожаїв. Так, у цьому господарстві, що спеціалізується на вирощування овочевих культур, кілька років тому відновили радянські зрошувальні системи і вже придбали кілька нових дощувальних установок.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus