Британські винахідники знайшли заміну тракторам

14 листопада 2018 2218 0
Британські винахідники знайшли заміну тракторам
Traktorist.ua

Спеціалісти компанії Small Robot разом з вченими Брістольського університету розробили серію роботів, які можуть використовуватися у сільському господарстві замість тракторів. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на agrarii-razom.

За словами представників компанії, робототрактори можна застосовувати при виконанні будь-яких робіт, починаючи з висіву насіння, закінчуючи збором урожаю. Використання роботів може скоротити хімічні речовини та викиди на 95%, збільшити доходи на 40% і зменшити витрати до 60%.

«Наші роботи використовують пестициди дуже обережно, щоб мінімізувати їх потрапляння в ґрунт і підтримувати його у гарному стані», — підкреслив засновник Small Robot Company Бен Скотт-Робінсон.

Базовий робот Jack вагою 250 кг і висотою 3 м може налаштовуватися для різних робіт при навішуванні додаткового обладнання. Розробники планують додати в цю модель лазери та електричні ножиці для обробки рослин без використання гербіцидів.

Робот Rachel є невеликою машиною вагою близько 5 кг, обладнаною камерами. Робот проходить по ділянках землі та збирає дані про стан наявних рослин. Потім вони оформлюються в інструкції, що допомагають фермерам дізнаються, що потрібно зробити для збільшення урожайності.

Система штучного інтелекту Wilma допомагає контролювати керувати виконанням робіт, наприклад, обробкою земельних ділянок чи знищенням бур'янів, іншими роботами Small Robot.

Робот Dick використовується для обробки рослин мікропрепаратами: він  обприскує кожну рослину мінеральними добривами чи хімічними речовинами.

Harry використовується при посівних роботах: викладає кожну насінину в ґрунт і фіксує, де саме вона була розміщена.

Виконано за допомогою Disqus