Kurkul search sub header Created using Figma

Фермери пропонують рахувати обсяг дотацій пропорційно врожаю

165
0
Фермери пропонують рахувати обсяг дотацій пропорційно врожаю
pixabay.com

Виділяти дотації потрібно всім господарствам, незалежно від того, скільки землі у них в обробітку. А суму виплат можна рахувати пропорційно врожаю. Таку думку висловив керівник ФГ «Новий Лебедин» Ростислав Бойко у матеріалі «Про агродотації з перших вуст: досвід фермерів Черкащини» на Kurkul.com.

«Зараз фермерів «зажали» так, що не продихнути, зараз дуже важко виживати сільським господарствам. Потрібно їм допомагати. Як варіант, можна рахувати обсяг дотацій пропорційно врожаю», — вважає Ростислав Бойко.

Сам фермер ще не звертався до держави по допомогу, але планує.

«Ми поки не зверталися, але плануємо найближчим часом взяти допомогу на купівлю посівного матеріалу. Інформаційна робота Мінагрополітики могла б бути кращою. Подробиці отримання фінансування ще маю дізнатися», — розповідає фермер.

На його думку, дотації мають отримувати тільки ті фермери, які працюють офіційно та сплачують податки. Зараз фінансування агросектору недостатнє. Треба виділяти більше коштів. Так більше господарств захочуть працювати прозоро і відкрито.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus