На ІІІ Антирейдерському форумі запитають владу про силовиків, які покривали захоплення — Мірошніченко

23 листопада 2018 65 0
Народний депутат України Іван Мірошніченко
Kurkul.comНародний депутат України Іван Мірошніченко

На ІІІ-му Антирейдерському форумі, який відбудеться 5 грудня, ГО «Бізнес-Варта» запитають у керівництва МВС та Генпрокуратури чому не звільнено силовиків, які покривали захоплення бізнесу. Про це розповів народний депутат України Іван Мірошніченко, повідомляє АgroРolit.com.

«Одна із проблем, що в нас немає виконання обіцянок МВС, Генпрокуратури. Нам обіцяли, що керівників поліції, які «кришували» рейдерів, буде звільнено. До слова, в нас є відео про те, як вони себе поводили, порушували закони, та вони досі продовжують працювати. Про це ми на форумі запитаємо», — додав він.

Форм також передбачає реалізацію бізнес-факторів.

«Попри те, що ми мали справу з десятками рейдерських захоплень, або випадків жорсткого тиску на бізнес, у нас роботи менше не стало. Тому ми проводимо ІІІ Антирейдерський форум. Я вважаю, що нам вдалося зібрати хорошу, професійну команду, а головне — завоювати довіру та репутацію у людей бізнесу. Сьогодні, коли трапляється конфлікт чи захоплення, то перші, до кого звертаються, це ми, «Бізнес-Варта», — сказав народний депутат.

Іван Мірошніченко також зазначає, що вони фізично не в змозі допомогти навіть 30% тих, хто звертається.

«Тому, як правило, беремося за найбільш «гарячі» випадки. Таких трапляється 2-3 щотижня. Команда в нас чудова. Є депутати з різних фракцій, представники БПП, «Волі народу» та інші. Зараз розглядаємо заяви тих, хто ще хоче долучитися, але в нас є певні критерії, кого ми можемо брати, а кого — ні. Перший — репутація, другий — це бажання працювати, а не тільки числитися й піаритися. У нас хороші відносини із журналістами, за це окрема подяка журналістам, адже вони — найбільш ефективна зброя. Членами «Бізнес-варти» також є знакові юристи: такі, як Тетяна Козаченко», — наголосив Іван Мірошніченко.

Він розповів, що в організації є представники бізнесу різних напрямів: інфраструктура, портова галузь тощо. І додав, що на ІІІ форумі хочуть змінити платформу і сам підхід.

«Ми повністю відкриємо площу для людей, які мають потребу публічно розповісти про проблему, в них буде мікрофон, сцена, а ми будемо їх тільки підтримувати. Ми запросили всіх чиновників, починаючи від віце-прем’єра Степана Кубіва, який очолює комісію і, до речі, бореться разом із нами. Поки що ефективність не дуже, але, принаймні, у нього є бажання наводити лад. Будуть представники Генпрокуратури, поліції, я сподіваюся, ми запросили й пана Авакова, і пана Луценка, минулого разу був його перший заступник Сторожук. Торік ми мали непросту, але досить професійну дискусію, та цей форум буде жорсткішим», — повідомив народний депутат.

Виконано за допомогою Disqus