Експерт розповів, як вплине на агросектор введення воєнного стану

26 листопада 2018 375 0
Експерт розповів, як вплине на агросектор введення воєнного стану
YouTube

Прохід Керч-Єнікальським каналом може бути перекритий для входу-виходу суден в напрямку в/з портів Маріуполь і Бердянськ. Про це в коментарі Latifundist.com повідомив керівник аналітичного сектора Zernovoz.in.ua Олександр Глущенко.

«Однозначно дії РФ непередбачувані і прохід Керч-Єнікальським каналом може бути перекритий для входу-виходу суден в напрямку в/з портів Маріуполь і Бердянськ. Залізничні відправки швидше за все будуть пріоритетними для вантажів військового призначення та тут велика ймовірність того, що накопичення в портах партій для торгових суден припиниться», — додав він.

За його словами, зараз порти Маріуполь і Бердянськ працюють в штатному режимі. А заходи щодо посилення охорони і пропускного режиму в українських гаванях Азова були зроблені ще давно.

«Хоча надходжень вагонів зернових в Бердянськ немає, в разі блокування протоки РФ переорієнтація вантажопотоку на Миколаїв і Ольвію дуже ймовірна», — підкреслив він.

Фермери, які працюють в Приазов'ї, мають враховувати це, при продажах урожаю.

Нагадаємо, що в ніч на 26 листопада під час засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Президент країни Петро Порошенко запропонував ввести воєнний стан. Позачергове засідання парламенту відбудеться 26 листопада о 16:00, а о 18:00 — екстрене засідання Ради безпеки ООН. Рішення про проведення позачергового засідання РНБО було прийнято під час засідання Військового кабінету в зв'язку з ситуацією, що склалася в Керченській протоці, і нападом на українські військові кораблі.

Виконано за допомогою Disqus