Фермери Полтавщини продовжують страйкувати

27 листопада 2018 1698 0
Фермери Полтавщини продовжують страйкувати

Фермери смт Ромодан Миргородського району Полтавської області вже майже тиждень мітингують з вимогою до місцевої агрофірми ТОВ «Діловий агросервіс» погасити борг за придбаний у них врожай зерна. Ще на минулому тижні керівництво агрофірми пообіцяло після проведення інвентаризації розрахуватися з аграріями, однак на сьогодні борг не повернутий. Про це Agronews повідомили учасники протесту.

Нагадаємо, близько 100 фермерів здали товар до звичного хлібоприймального пункту, але не дочекались грошей від київського директора приватної фірми, який керує державною структурою. Так, вони вирішили розпочати мітинг.

«Спочатку керівництво в особі кризового керуючого В’ячеслава Богомолова пообіцяло розрахуватися з нами чи зерном, чи грошима. Але пройшло вже чотири дні, нічого не змінюється. Інвентаризацію зробили, але ніхто нічого толком не говорить і не пояснює», — повідомив один з учасників мітингу.

Фермери вважають, що до схеми, в результаті, якої вони ризикують втратити чесно зароблені гроші, може бути причетна податкова. Серед аргументів в підтвердження цієї версії той факт, що кризовий управляючий фірми В’ячеслав Богомолов — це колишній начальник митниці Сумської області. Крім цього фермери стверджують, що операція купівлі у них зерна здійснювалась за готівку без будь-якої звітності.

У свою чергу представники ТОВ «Діловий агросервіс» щораз погрожують учасникам акції викликати поліцію, звинувачуючи їх в тому, що вони перешкоджають діяльності фірми.

Виконано за допомогою Disqus