В ЄС очікують ще більшого скорочення виробництва цукру

29 листопада 2018 70 0
В ЄС очікують ще більшого скорочення виробництва цукру
biz.censor.net.ua

У 2019/2020 МР в ЄС виробництво цукру може зменшитися ще більше, оскільки в умовах низьких цін фермери вважають за краще зменшити посівні площі під цукровими буряками і перейти до вирощування інших сільгоспкультур. Про це повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

«Цукрові буряки втратили свою привабливість для виробників, як це завжди було.  Донедавна цукровий буряк був однією з найкращих культур у сівозміні», — зазначив керуючий директор компанії LMC International Мартін Тодд.

ІSО прогнозує, що в 2018/2019 МР ЄС виробить 17,9 млн т цукру, порівняно з 19,7 млн т у попередньому сезоні.

«Ми повинні зменшити виробництво щонайменше на 20% і тоді, сподіваюсь, ми матимемо вищі ціни», — вважає голова Асоціації виробників цукру Німеччини WVZ Ганс-Йоґер Гебхард.

Заборона неонікотіноїдів, типу інсектицидів, які були обмежені Європейським Союзом для захисту бджіл, також могла викликати скорочення виробництва у сегменті.

Президент Об'єднання виробників цукрових буряків Франції CGB Ерік Лайн, заявив, що в разі дуже сильного спалаху шкідників врожайність культури може зменшитися на 50%.

«Нам потрібні ці засоби захисту рослин, щоб гарантувати збереження високої врожайності. Наразі це єдине рішення, яке в нас є», — наголошує Ерік Лайн.

Виконано за допомогою Disqus