СПасУ заявляє про спробу дискредитації своєї діяльності

19 грудня 2018 860 0
СПасУ заявляє про спробу дискредитації своєї діяльності
Прес-служба Спілки пасічників України

На IX-му З’їзді Спілки пасічників України (СПасУ), що відбувся 15 грудня 2018 р. у приміщенні Торгово-промислової палати України, Володимира Стретовича було переобрано президентом Спілки. Про це йдеться в прес-релізі СПасУ.

Першим віце-президентом став Віталій Нагорнюк. також віце-президентами обрано — Володимира Дмитрука, Андрія Бажина, Дениса Солдатова, Світлану Друмову, Сергія Гриньова, Андрія Тимощука.

Водночас, Спілка заявляє про спробу дискредитації своєї діяльності та зриву з'їзду окремими делегатами.

«На жаль, не всі учасники та делегати З’їзду змогли виконати покладені на них обов’язки з громадської роботи, та замість того, щоб працювати до з’їзду та під час його проведення, прикриваючи свою бездіяльність, вдалися до популізму та дискредитуванню роботи Спілки Пасічників України, та ії членів. У гонитві за своїми особистими амбіціями та постом президента СПУ ці декілька людей, на чолі з паном Терентьєвим Сергієм Олексійовичем (голова Київської обласної Спілки пасічників України), взагалі пообіцяли зірвати З’їзд, оскільки керівництво СПУ відмовилось виконувати їх особисті забаганки, які йдуть всупереч рішенню більшості. Як наслідок підривної діяльності пана Терент’єва С.О., на З’їзд не змогли попасти 4 (чотири) людини, оскільки не було дотримано процедури участі у З’їзді», — йдеться у заяві.

Це пояснення редакції Kurkul.com було надано прес-службою ГС «ВГО «СПасУ» у відповідь на новину під заголовком Голова Спілки пасічників Київщини спалив своє посвідчення, що вийшла 18.12.2018 р.

Нагадаємо, голова Київської обласної Спілки пасічників України Сергій Терентьєв опублікував відео, на якому спалює власне посвідчення члена Спілки та звинувачує її керівництво у бездіяльності.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%