Рятувальники попередили про суттєве ускладнення погодних умов

3 січня 2019 91 0
Рятувальники попередили про суттєве ускладнення погодних умов

Рятувальники попередили українців про погіршення погодних умов до 1-го рівня небезпечності.

Про це йдеться в повідомленні на сайті ДСНС.

«За даними Укргідрометцентру, внаслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях очікується ускладнення погодних умов», — кажуть фахівці Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України.

Удень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с, місцями в Приазов’ї 25 м/с, хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву 15-20 см; протягом ночі 5 січня послаблення, вдень 5 січня припинення опадів і інших кліматичних явищ.

Ускладнення погодних умов 4-5 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.

Раніше аграрні спеціалісти повідомляли, що погодні умови не несуть загрози посівам озимих культур. Наприкінці грудня в Україні переважали характерні для даної пори року погодні умови: по всій території країни спостерігалися опади переважно у вигляді снігу, на Півдні — з дощем.

Зокрема, крім південних областей, Донецької та Луганської області, спостерігався сніговий покрив висотою від 1 до 24 см. У південних і східних областях висота снігу не перевищувала 1-5 см або його взагалі не було. В окремих районах центральних і північно-східних областей висота снігу сягала 25-36 см

Виконано за допомогою Disqus