Бізон-Тех став офіційним партнером Amazone

17 січня 2019 409 0
Бізон-Тех став офіційним партнером Amazone
Kurkul.comБізон-Тех став офіційним партнером Amazone

Відтепер «Бізон-Тех» є офіційним представником Amazone в Україні. Про це повідомляє прес-служба компанії. Компанія «Бізон-тех», що входить до складу BKW Group, відтепер має право на продаж техніки, запчастин  Amazone та на її сервісне обслуговування. «Amazonen-Werke H. Dreyer GmbH & Co. KG» було засновано у 1883 році, наразі компанія є лідером на ринку розкидачів мінеральних добрив, посівної техніки, обприскувачів та грунтообробної техніки.

«Замовляти та купувати техніку Amazone через нашу компанію можна вже сьогодні. Завдяки клієнтоорієнтованій політиці  компанії «Амазоне -Україна», на складах є вся техніка необхідна для весняного сезону, крім того, можемо опрацювати індивідуальні комплектації і привезти техніку під замовлення. На складах є: розкидачі мінеральних добрив, причіпні обприскувачі і самохідний обприскувач Pantera, зернові сівалки і сівалки для просапних культур, легкі дискові борони, універсальні культиватори тощо. Вся лінійка техніки Amazone агрегатується з тракторами від 80 к.с. і до 400 к.с.», — наголосила керівник відділу продажів Наталія Жильнікова.

Нагадаємо, що в 2018 році компанія Бізон-Тех розпочала продаж сільськогосподарської техніки Massey Ferguson та є офіційним представником бренду у Полтавській, Дніпропетровській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській та Івано-Франківській областях. Крім того, компанія посідає лідируючі позиції на ринку дистрибуції засобів захисту рослин, добрив та насіння.

Окрім «Бізон-Тех» до складу BKW Group входять компанії:

Landfort (обробка землі та виробництво сільгосппродукції),

«Амбар Експорт БКВ» (торгівля сільгосппродукцією, експортно-імпортні операції),

«Океан Інвест» (виробництво та імпорт постпатентних ЗЗР).

Виконано за допомогою Disqus