UKRAVIT та НУБіП створять спільний навчально-науковий центр

24 січня 2019 38 0
UKRAVIT та НУБіП створять спільний навчально-науковий центр
UKRAVIT

«Інститут здоров’я рослин» і «Завод UKRAVIT» підписали договір про співробітництво з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП) про створення спільного навчально-наукового центру. Про це повідомила прес-служба компанії.

Угоду було підписано під час візиту на черкаські потужності компанії «UKRAVIT» делегації керівництва та науковців НУБіП. Вона передбачає створення навчально-наукового центру «Сучасні технології захисту рослин», а також роботу в напрямках фітоекспертизи насіннєвого та рослинного матеріалу, дослідження хімічного складу пестицидів і агрохімікатів, проведення експрес-аналізів у період вегетації культур тощо.

За словами засновника «UKRAVIT» Віталія Ільченка, одним із головних напрямків проекту має стати спільна розробка та впровадження у виробництво українських ресурсоощадних технологій. 

«Завдяки навчально-науковому центру «Сучасні технології захисту рослин» ми об’єднаємо свій науковий досвід із багаторічними напрацюваннями фахівців НУБіП, щоб забезпечити нашим аграріям максимальні прибутки при мінімальних затратах на виробництво», — зазначив Віталій Ільченко.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою