Українське виробництво насіння Євраліс не гірше французького — думка

30 січня 2019 104 0
Українське виробництво насіння Євраліс не гірше французького — думка

Багато вітчизняних аграріїв при виборі насіння все ще надають перевагу імпортній продукції, до тих пір, поки не спробували посіяти французьку селекцію Євраліс українського виробництва. Таку думку в ході бізнес-сніданку озвучила директор відділу маркетингу «Євраліс» Ольга Молокович.

За її словами, український посівний матеріал нічим не гірший виробленого у Франції. Тому компанія працює над підвищенням довіри до вітчизняного продукту європейського бренду. Виробництвом насіння в Україні керують французькі топ-менеджери. Зокрема, операційний директор «Євраліс Семенс» Жан-Марк Кантегрі довгий час працював у Франції, тепер весь свій досвід і знання, а також французькі стандарти реалізує в Україні.

«Кожен етап виробництва від поля до лінії упаковки і доставки насіння до кінцевого споживача ретельно контролюється. Виробництво посівного матеріалу «Євраліс» в Україні проходить 12 етапів контролю якості, також, як у Франції чи в Іспанії. Зразки будь-яких партій насіння українського виробництва відбираються і відправляються до Франції для тестування на гібридну чистоту, відсутність змісту ГМО, якість протруєння насіння і т.д.», — підкреслила Ольга Молокович.

Щоб показати, що якість українського посівного матеріалу нічим не відрізняється від французького, «Євраліс» щорічно запрошує наших аграріїв відвідати Черкаський насіннєвий завод. Крім того, компанія дає можливість сільгоспвиробникам випробувати французьку генетику вітчизняного виробництва на своїх полях. І таку роботу з позитивним результатом «Євраліс» проводить вже більше 10 років.

На думку ж Сергія Кучерова, керівника групи Агроцентри BASF, гібриди компанії «Євраліс», однозначно, будуть в трійці-лідерів системи Clearfield®Plus.

«Ми проводимо так звані скринінг-посіви. Дані підтверджують, що «Євраліс» зробила надпотужний стрибок в плані поліпшення толерантності гібридів до системи Clearfield®Plus. Їх гібриди показують практично однаковий рівень толерантності на збільшення норми гербіциду в два рази. Це один з тих ключових моментів, який забезпечує повний потенціал рослини», — зазначив представник BASF.

Нагадаємо, в поточному році BASF і «Євраліс» планують розвивати стратегічне партнерство, надаючи аграріям фунгицидно-інсектицидну обробку насіння в якості бонусу.

Виконано за допомогою Disqus