Реклама

Компанія тестує гібриди різних виробників на своїх полях

13 лютого 2019 251 0
Компанія тестує гібриди різних виробників на своїх полях

СПОП «Відродження» дає можливість багатьом виробникам насіння буквально «висловитися» на своїх полях і показати реальний результат на практиці. Про це повідомила директор агрофірми Тетяна Ляшенко в інтерв’ю на Kurkul.com.

«Ми робимо експерименти: закладаємо дослідні ділянки, тож, наприклад, можемо сіяти на одному і тому самому полі багато-багато різних гібридів визначеної культури», — повідомила вона.

У агрофірмі протягом осені-зими домовляютья про співпрацю на наступний сезон. Компанії-виробники забезпечують насіннєвим матеріалом та відповідним агрономічним супроводом, тож у «Відродженні» розділяють визначене поле на сегменти й закладають демонстраційні ділянки під кожен гібрид.

За словами Тетяни Ляшенко, господарство за такою схемою вже довгий час співпрацює з компанією «Євраліс Семенс Україна».

«Коли мова зайшла про випробування насіннєвого матеріалу Євраліс на наших полях, то ми були впевнені, що отримуватимемо товари найвищої якості і супровід досвідчених науковців», — розповіла директор підприємства.

Вона додала, що саме цим ділянкам треба приділяти багато уваги, чітко виконуючи агротехнічні рекомендації.

«Перш ніж пропонувати нашому господарству якісь сорти чи гібриди, менеджери компанії роблять аналіз ґрунту і, виходячи з отриманих показників, формують офер по культурах», — наголосила Тетяна Ляшенко.

За її словами, при виборі гібридів кукурудзи, значну роль відіграє висока врожайність, ФАО та вологість зерна під час збирання.

Виконано за допомогою Disqus