На Вінниччині запрацює новий молокозавод

934
0
На Вінниччині запрацює новий молокозавод
ukranews.com

Агрофірма «Ольгопіль» вводить в експлуатацію молокозавод в Чечельницькому районі Вінницької області. Про це повідомляє УкрАгроКонсалт.

«Наше господарство давно орієнтоване на розвиток переробних потужностей. Зараз концентруємося на тваринництві», — заявив керівник АФ «Ольгопіль» Павло Каленич.

Потужність підприємства дозволяє переробляти 5 тонн молока на добу. На заводі будуть вироблятися всі види молочної продукції, крім масла. При проектуванні і будівництві підприємства були враховані всі вимоги міжнародних стандартів в сфері якості та безпеки харчових продуктів.

Якість продукції будуть ретельно контролювати на всіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту.

На підприємстві впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus