Херсонський аграрний університет вирощуватиме трюфель

11 лютого 2019 283 0
Херсонський аграрний університет вирощуватиме трюфель
ChangeUA

Херсонський державний аграрний університет навесні запускає проект з вирощування дубового трюфеля. Про розповів ректор університету Юрій Кирилов, передає agro-yug.com.ua.

«У нас є міцелій трюфеля дубового, який імплантується в кореневу систему дуба. І у нас також є дендропарк «Дубовий гай». Ось хочемо навесні зайнятися цим процесом імплантації. І через три роки будемо їсти вже дорогий гриб», — поділився ректор.

Крім цього, університет запускає ще два проекти — наукову пасіку і міні-перепелиних ферму. Створення таких навчальних проектів полягає в потребі університету мати свої бази для проходження практики студентам.

Завдання перепелиної ферми полягає в дослідженні впливу різних комбікормів на зростання і якість м'яса птиці.

«Ми плануємо, що це буде 6 кліток по 15 перепелів, тобто, 90 голів перепелів. Ми зараз вийшли на виробників комбікормів, і ці роздільні групи будемо годувати трьома різними виробниками і різними комбікормами. По закінченню, через 2-3 місяці, звісно, будуть робитися виміри: який приріст, біохімічний аналіз по м'ясу», — розповів Юрій Кирилов.

Також університет планує відкрити курс з навчання фахівців з вирощування мідій і устриць в рамках спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура».

Виконано за допомогою Disqus