Якісні яблука подорожчали на внутрішньому ринку і на експорт

13 лютого 2019 81 0
Якісні яблука подорожчали на внутрішньому ринку і на експорт

Правильна і системна робота великих виробників призвела до того, що ціни на якісне яблуко виросли не тільки на експорт, а й на внутрішньому ринку. Хоча як і раніше багато яблука несортованого і невисокої якості, яке коштує значно менше. Про це повідомляє FreshBot спільно з Kurkul.com.

Вся активність учасників яблучного руху на зовнішніх експортних ринках, призвела до того, що багато мереж намагаються не тільки знизити до максимуму закупівельну ціну, але і впровадити якісні стандарти на яблуко, прийняті в усьому світі і пропонувати товар відмінної якості.

Старання рітейлерів як і раніше розбиваються об некомпетентність персоналу магазинів, які працюють в торгових залах з товаром ... Багато годин сортування і зусилля перебиральників на складах виробників, закінчуються тим, що яблука просто повалена насипом в пластикові шолери, що в кінцевому результаті не тільки зменшує продажі, а й призводить до повернень продукції.

Протягом усього минулого тижня можна було спостерігати повільне але впевнене зростання ціни на всі основні сорти яблук. Голден і Пінова подорожчали за тиждень на 5-7%. Ред Принц і Фуджі показали зростання на рівні 3-5%. Гала Рояль, що стала популярною на експорт, була практично недоступна в супермаркетах, але ті, кому пощастило її купити віддавали в середньому від 10 до 13,5 грн/кг.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus