На міні-фермах у супермаркетах збирають 36 кг грибів щотижня

23 лютого 2019 307 0
Гливи у міні-фермі
earther.gizmodo.comГливи у міні-фермі

У торговому центрі Нью-Йорку Whole Foods поміж полиць з макаронами й делікатесами розташована грибна ферма, яка приваблює багато відвідувачів своїм космічним дизайном. Окрім незвичайного вигляду ферма виробляє 18-36 кг глив щотижня. Про це повідомляє earther.gizmodo.com.

Усередині кожної міні-ферми встановлені датчики, які вимірюють температуру, вуглекислий газ і вологість. Зібрана інформація надсилається в центральну систему і використовується вченими компанії для пошуку рецепту ідеальних умов для виробництва гливи. Оптимізація росту дозволяє фермерам використовувати менше води і енергії, скорочує кількість харчових відходів, допомагаючи виробникам збирати гриби в потрібний час.

Установки випускає компанія Smallhold — вона проектує і віддає об’єкти «під ключ» разом з наповненням у вигляді щеплених міцелієм блоків з тирси. При правильних умовах для вирощування грибів з цих блоків з міцелію отримати гриби можна вже за сім днів. Після збору грибів компанія збирає тирса та передає їх іншим споживачам на компост.

Smallhold спеціалізується на створенні високотехнологічних міні-ферми з клімат-контролем для вирощування грибів. Обладнання дуже підходять до міського ритму. Міні-ферми є частиною руху міського сільського господарства, їх метою є коротити відстань від ферми до столу, зменшити кількість харчових відходів.

Виконано за допомогою Disqus