Через дефіцит столові буряки подорожчали на 27%

104
0
Через дефіцит столові буряки подорожчали на 27%
pixabay.com

На українському ринку дефіцит столових буряків. Ця ситуація призвела до здорожчання овоча на 27%, в порівнянні з минулим тижнем. Про це повідомляє EASTFRUIT.

Придбати велику партію буряка на українському ринку стає все складніше. Мережі супермаркетів і оптові компанії повідомляють про дефіцит коренеплодів.

На тлі ситуації, що склалася, виробники буряка почали активно підвищувати відпускні ціни на продукцію. Так, сьогодні вони пропонують столові буряки по 7-8 грн/кг ($0,26-0,29/кг).

Причиною збільшення попиту на ці коренеплоди експерти називають активізацію закупівельної діяльності з боку великих компаній і роздрібних мереж.

Варто зазначити, що сьогодні столовий буряк в Україні коштує в середньому на 16% дешевше, ніж в кінці березня 2018 р. При цьому ключові гравці ринку не виключають можливості подальшого зростання цін на буряк зважаючи на зниження запасів якісної продукції в сховищах.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus