Фермер заплатив шахраям чверть мільйона гривень за неіснуючі добрива

22 березня 2019 605 0
Фермер заплатив шахраям чверть мільйона гривень за неіснуючі добрива
obltv.ru

Керівник одного з сільськогосподарських підприємств Ліневицького району Тернопільської області заплатив за міндобрива 250 тис. грн, але товару так і не отримав. Про це повідомила прес-служба ГУ НП у Тернопільській області.

Зі слів потерпілого, йому зателефонували представники компанії, що займається реалізацією паливно-мастильних матеріалів та мінеральних добрив, і запропонували за вигідною ціною придбати аміачну селітру. Фірма, співробітниками якої представилися додзвонювачі, на ринку працює багато років, має хорошу репутацію — це й спонукало керівника до співпраці.

Коли до господарства прибула машина з добривами фермер перерахував кошти на на рахунок фірми-постачальника. Проте, водій відмовився вивантажувати товар, мотивуючи тим, що його керівництво досі не побачило надходження коштів.

Виявилося, що керівникові сільськогосподарського підприємства привезли селітру постачальники з Тернополя, з якими шахраї домовлялися про товар від імені фермера. Рахунок, на який були перераховані кошти, не належить ні тернопільському підприємству, ні фірмі з Білої Церкви Київської області, за представників якої видавали себе шахраї.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 3 статті 190 ККУ.

Поліцейські вживають оперативних заходів, аби встановити та розшукати підозрюваних осіб, а краян застерігають бути уважнішими, здійснюючи будь-які фінансові операції.

Виконано за допомогою Disqus