Вітчизняна редиска та тепличні огірки подешевшали

25 березня 2019 1970 0
Вітчизняна редиска та тепличні огірки подешевшали
pixabay.com

На ринки поступово починають надходити партії ранніх овочів вітчизняного виробництва врожаю 2019 р. Так, на тлі збільшення пропозиції ціни на редиску та тепличні огірки знизилася. Про це повідомляє «Інфо-Шувар».

За даними аналітиків, українська редиска вже з середини березня почала активно заміщувати імпорт на вітчизняному ринку. Сьогодні більшість вітчизняної редиски на гуртових ринках пропонується в пучках. Вартість становить 10-11 грн/кг. За останній тиждень ціни впали в середньому на 15%.

На цьому тижні, на ринку з’явилась перша редиска без бадилля у великих пластикових пакетах, гуртові ціни на таку редиску становлять 35 грн/кг.  Цього року вартість редиски на 40% нижча, ніж в аналогічний період минулого року.

За вихідні знизились ціни і на тепличний огірок. Особливо помітно подешевшали вітчизняні тепличні корнішони, їх вартість на ОРСП «Шувар» за тиждень знизилась на 13% до 59-60 грн/кг. У порівнянні з минулим роком вони все ще на 20% дорожчі.

Ціни на тепличний томат на ОРСП «Шувар» за вихідні майже не змінились, середня вартість червоного стандартного помідору становить 38-40 грн/кг. Томат на гілці коштує 40-45 грн/кг в залежності від країни походження. Поки що, на ринку пропонується переважно імпортний томат, збільшення пропозиції від українського виробника очікується на початку квітня.

Від середини березня на гуртових ринках стало помітно більше ранньої капусти. Поки що, мова йде про імпортну продукцію, вартість якої знаходиться в досить широкому ціновому діапазоні 30-42 грн/кг.

Нагадаємо, ранню капусту з Узбекистану продають в Україні за найнижчою ціною

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою