Реклама

Кількість учасників зимових семінарів ALFA Smart Agro зросла на 69%

25 березня 2019 35 0
Кількість учасників зимових семінарів ALFA Smart Agro зросла на 69%
ALFA Smart Agro

Минулого тижня компанія ALFA Smart Agro провела останній із запланованих науково-практичних семінарів для клієнтів. Цього року вони охопили на 28 міст більше, ніж минулого, а загальна кількість учасників зросла на 69%. Про це повідомила прес-служба компанії.

Програма семінарів «Сила розумних рішень в захисті рослин» викликала великий інтерес як у співробітників великих агрохолдингів, так і у агрономів і власників господарств. Під час семінарів експерти ALFA Smart Agro розглянули головні принципи роботи з засобами захисту рослин. А також поділилися результатами своїх наукових досліджень. Деякі досліди фахівці продемонстрували на семінарах.

«Щоб створити ефективний препарат вчені ALFA Smart Agro вивчають глибинні процеси, які протікають в рослинах. Отримані результати дозволяють нам постійно покращувати вже існуючі препарати і розробляти нові. За останні 5 років ми розробили 36 нових формуляцій», — розповів кандидат с.-г. наук, директор з розвитку портфеля продуктів ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

За його словами, у 2019 р. ALFA Smart Agro планує вихід на ринок трьох нових продуктів: це акарицид Сінтак®, інсекто-фунгіцидний протруйник Кантаріс® і фунгіцид Артіс Плюс®. У цих препаратів на сьогодні немає аналогів в Україні.

Ще один цикл семінарів був присвячений темі «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro». Цього року компанія розширює набір фінансових рішень для агровиробників. Зокрема, сьогодні доступні такі інструменти:

  • аграрні розписки;
  • спільна програма кредитування ALFA Smart Agro з ОТП Банк і ProCredit Bank;
  • бартерні схеми для оплати продукції ALFA Smart Agro.

Зимові семінари ALFA Smart Agro в 2019 р. пройшли в 17 обласних центрах і в 30-ти агрохолдинги в різних регіонах України. Загальна кількість учасників склала 2134 зацікавлених з 393 господарств.

Виконано за допомогою Disqus