На Полтавщині люди виступили проти будівництва складу отрутохімікатів

29 березня 2019 178 0
На Полтавщині люди виступили проти будівництва складу отрутохімікатів
blog.poltava.to

Мешканці сіл Василівка, Лесинки та Гаймарівка Кобеляцького району Полтавської області виступили проти будівництва складу отрутохімікатів поблизу сіл. Вони не згодні із реконструкцією сільськогосподарського ангару, на місці колишньої тракторної бригади, під склад отрутохімікатів та добрив. Повідомляє blog.poltava.

Реконструкція ангару, що знаходиться у селі Василівки, розпочалась у листопаді минулого року. Ангар побудовано на руслі колишньої річки Червона, яка має здатність раз на кілька років навесні розливатися.

Жителі дізнались, що там планують облаштувати склад отрутохімікатів та добрив із трьох районів — Кобеляцького, Решетилівського та Козельщинського.

Жителі були обурені, адже неподалік розташовані дитсадок, початкова й загальноосвітня школи, де навчаються діти із п’яти навколишніх сіл. Поруч також знаходиться громадське пасовище, де влітку випасають корів.

Селяни зібрали понад 120 підписів проти зберігання неподалік їхніх осель смертельних отрутохімікатів. За допомогою вони звернулись до народного депутата України Артема Вітки.

Артем Вітка пообіцяв особисто розібратися у цій ситуації.

Виконано за допомогою Disqus