Німеччина допоможе Україні розвивати органічне виробництво

12 жовтня 2015 65 0
 Німеччина допоможе Україні розвивати органічне виробництво
Latifundist.com Німеччина допоможе Україні розвивати органічне виробництво

Німеччина готова надати консультаційну допомогу при підготовці проекту змін до українського законодавства, яке врегульовує розвиток органічного виробництва у країні.

Про це йшлося на робочій зустрічі керівництва департаменту землеробства та технічної політики в агропромисловому комплексі Міністерства аграрної політики та продовольства України і представників проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», який здійснюється за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Експерт-консультант з питань органічного виробництва Йоханесс Котші відзначив значний потенціал розвитку органічного виробництва в Україні та зацікавленість європейців цією продукцією.

Сторони домовились про подальшу співпрацю в опрацюванні проекту після його офіційного надходження до Мінагропроду.

«Іншим напрямком співробітництва може бути підготовка кадрового потенціалу у сфері менеджменту органічного виробництва. Мова йшлася про навчання відповідних фахівців для державних установ, а також керівників підприємств та суб′єктів господарювання, які займаються органічним виробництвом», — пише сайт.

Виконано за допомогою Disqus