Реклама

BASF презентувала новий фунгіцидний протруйник для зернових Кінто® Плюс

12 квітня 2019 76 0
BASF презентувала новий фунгіцидний протруйник для зернових Кінто® Плюс

Компанія BASF презентувала вітчизняним сільгоспвиробникам інноваційний фунгіцидний протруйник для зернових колосових Кінто® Плюс. Препарат є ефективним у боротьбі з широким спектром хвороб, джерелом інфекції яких є посівний матеріал, грунт і рослинні рештки. 

Про ключові переваги нового препарату, результати перших випробувань та рекомендації щодо застосування розповів Павло Материнський, технічний менеджер із розвитку продуктів компанії BASF на зернових колосових в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

«Випробування Кінто® Плюс на вітчизняних полях розпочалось восени 2018 року. І хоча про остаточні результати говорити поки що рано, продукт дуже гарно себе показав з погляду контролю снігової плісняви та кореневих гнилей, зокрема фузаріозної, ризоктоніозної. Це те, що вже сьогодні чітко фіксується не лише нашими співробітниками, але й безпосередньо українськими аграріями, які почали випробовувати цей продукт в себе», — зауважив Павло Материнський.

До складу нового препарату входить 3 діючих речовини різних хімічних класів, які з погляду контролю хвороб доповнюють одна одну.

«Кінто® Плюс поєднав у собі діючі речовини з трьох різних хімічних класів. При цьому вони є лідерами в своєму сегменті і користуються довірою як у європейських, так і в українських аграріїв. Тритіконазол забезпечує відмінний контроль сажкових хвороб. В Україні найбільш поширеними є тверда і летюча сажка — тритіконазол контролює її на рівні 100%. Час від часу в Україні ми стикаємося  з такою проблемою, як карликова сажка. На ринку протруйників України  фактично відсутні ефективні діючі речовини проти цієї хвороби. Це в першу чергу пов’язано  з біологією збудника і особливостями інфікування. Тритіконазол демонструє ефективність 70-80%, це хороша профілактика такого важко контрольованого збудника. Флудіоксоніл ефективний у боротьбі з кореневими гнилями та сніговою пліснявою. Тим часом Ксеміум® (флуксапіроксад) — це взагалі унікальна діюча речовина з вираженими системними властивостями. Перевага Ксеміуму® є в тому, що вона ефективно працює і доповнює роботу тритіконазолу і флудіоксонілу щодо таких проблемних хвороб, як  фузаріозна, гельмінтоспоріозна і ризоктоніозна кореневі гнилі, тифульоз, снігова пліснява, чудово контролює збудників сітчастої та смугастої плямистостей, які локалізуються на поверхні насінин зернових культур, зокрема ячменю», — ділиться фахівець.

Введений до складу препарату Ксеміум®  забезпечує стимулювання фізіологічних процесів у рослині, зокрема підвищується енергія проростання та польова схожість, посилюється інтенсивність фотосинтезу, рослини ефективніше засвоюють азот і вологу, що сприяє кращому розвитку кореневої системи і кущенню рослин. Посіви краще переносять стресові погодні умови. Накопичення достатньої кількості пластичних речовин, зокрема цукрів, у осінній період сприяє кращій перезимівлі озимих культур

За словами Павла Материнського, така композиція діючих речовин Кінто® Плюс дозволяє забезпечити ефективний та надійний захист рослини на початкових етапах росту. Окрім цього, препарат можна змішувати з будь-якими інсектицидними протруйниками, що зареєстровані на зернових культурах.

Читайте за темою: BASF презентувала пакетні пропозиції насіння гібридів озимого ріпаку в парі з препаратом Карамба®.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою