Реклама

В Україні розпочався сезон тепличної суниці садової

16 квітня 2019 1290 0
В Україні розпочався сезон тепличної суниці садової
pixabay.com

З другої декади квітня в Україні розпочався продаж вітчизняної суниці садової закритого грунту. Про це повідомляє EastFruit.

Поки що обсяги ягоди невеликі. А ціни на продукцію сягають 300 грн/кг. До збирання врожаю приступили лише поодинокі господарства з центральних областей України. За словами виробників, в найближчі дні очікувати значного збільшення вибірок не доводиться, тому що свої корективи внесли несприятливі погодні умови.

Більш масово вийти на ринок з української суницею садовою, фермери планують через 10-15 днів, але знову ж таки якщо їм це дозволять погодні умови, які можуть негативно відбитися на термінах дозрівання ягоди.

Також на українському ринку присутня і імпортна суниця садова. За словами операторів ринку, імпортна ягода не користується високим попитом у споживачів, і ціну на продукцію доводиться постійно знижувати на тлі збільшення пропозиції. Більш того, смакові характеристики імпортної суниці в більшості випадків поступаються місцевої.

Так, станом на 15 квітня середня роздрібна ціна на суницю садову в українських супермаркетах становить 80-90 грн/кг, в той час як минулого тижня цю продукцію пропонували продавали на 11% дорожче.

Читайте більше: Дайджест перспективних ягідних культур: від класики до новинок

Виконано за допомогою Disqus