Мешканці Миргороду протестують проти будівництва елеватору

394
0
Мешканці Миргороду протестують проти будівництва елеватору
pixabay.comМешканці Миргороду протестують проти будівництва елеватору

Близько 100 жителів Миргороду вийшли на протест проти будівництва елеватору в мкр Лісок 3 травня близько 17 години, повідомляє UA: Полтава.

Підприємець, який викупив колишні хімсклади та орендує землю, Андрій Удовиченко стверджує, що не планує будувати елеватор. В його планах лише зведення сховищ для зерна.Спочатку розглядався варіант з елеватором, але після зустрічі з мером Миргороду вирішили від нього відмовитись. Наразі підприємець планує провести ремонт складів для подальшого використання для зберігання зерна.

Громадськість не слухає — це раз. Два — їх влаштовує лише варіант побудувати парк, але за які гроші — це вже інше питання. Я їм пропоную, хай міська рада викупить цю територію разом із цими складами», — відповідає Андрій Удовиченко.


Містяни одноосібно проголосувати проти забудови території. Головні аргументи — бажання зберегти екологічну ситуацію мікрорайону Лісок.

Протест тривав близько години. Протестувальники та підприємець не дійшли згоди.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus