Реклама

Ягідні підприємства будуть доведені до банкрутства — Вахель

14 травня 2019 443 0
Ягідні підприємства будуть доведені до банкрутства — Вахель

Печерський районний суд Києва арештував рахунки понад 20 ягідних підприємств. Була заблокована робота господарств, які працюють з багаторічними насадженнями. Це може призвести до їх банкрутства. Про це заявив голова асоціації «Укрсадпром» Юрій Вахель під час прес-конференції «Ягідники vs Генпрокуратура: ризики та наслідки протистояння між бізнесом і правоохоронними органами». Повідомляє Kurkul.com.

Асоціації «Укрсадпром» і «Ягідництво України» подали апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду Києва щодо накладення арешту на рахунки понад 20 ягідних підприємств на суму ПДВ.

Нагадаємо, генпрокуратура блокує роботу ягідників

Згідно з заявою, асоціації мають намір вимагати компенсації для підприємств за втрату врожаю, штрафи за невиконаними контрактами, втрату плантацій і репутаційні збитки.

За словами Юрія Вахеля, асоціації мають намір звернутися по допомогу у вирішенні цієї ситуації до ради бізнес-омбудсмена.

«Ми легко можемо вийти на шести-семизначні цифри у валюті за збитками ягідних підприємств. Ми плануємо звернутися до бізнес-омбудсмена по сприяння у вирішенні цієї ситуації найближчим часом», — зазначив він.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2019 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама