Дистриб'ютору Седна-Агро загрожує банкрутство?

26 вересня 2019 1110 0
Дистриб'ютору Седна-Агро загрожує банкрутство?
Latifundist.comДистриб'ютору Седна-Агро загрожує банкрутство?

Український дистриб'ютор засобів захисту рослин і насіння провідних мультинаціональних компаній «Cедна-Агро» перебуває на межі банкрутства. Про це виданню Latifundist.com повідомили джерела на ринку.

За словами учасників ринку, компанія припинила розрахунки з контрагентами, а також поставки насіння і ЗЗР аграріям. Інше джерело стверджує, що «Cедна-Агро» призупинила виплату заробітних плат співробітникам.

«Другий місяць не торгують. Їх склади збиралися опечатати. Дуже багатьом винні на ринку», — повідомив представник однієї з компаній-партнерів «Cедна-Агро».

Згідно з Реєстром судових рішень, компанія є відповідачем у ряді позовів мультинаціональних компаній. Найбільшими кредиторами «Cедна-Агро» є компанії «Євраліс Семенс Україна» і «Сингента».

За словами одного зі співрозмовників, під брендом «Cедна-Агро» компанія припинила свою роботу. Тим часом, з початку серпня продовжує діяльність під іншою юридичною особою.

Latifundist.com направив інформаційні запити до «Cедна-Агро» і її компаній-партнерів.

Довідка: компанія «Cедна-Агро» є офіційним дистриб'ютором насіння та ЗЗР компаній Syngenta, «Євраліс Семенс Україна», Bayer, Summit-Agro Ukraine, Unifer та інших. Партнерами компанії є господарства з Черкаської, Харківської, Полтавської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Одеської та Київської областей.

Згідно з аналітичною системою YouControl, бенефеціарами «Cедна-Агро» є Олег Яровий (52%) та Павло Руденко (48%).

Виконано за допомогою Disqus