Закупівельні ціни на свинину знизилися на 9%

24 травня 2019 408 0
Закупівельні ціни на свинину знизилися на 9%
pixabay.comЗакупівельні ціни на свинину знизилися на 9%

Середньоринкова вартість на живих свиней забійних кондицій знизилася на 8,7% у порівнянні з попереднім тижнем — до 40,6 грн/кг. Про це повідомили в Асоціації «Свинарі України».

Нагадаємо, виробництво свинини в Україні хочуть контролювати по-новому

«З початком третьої декади травня діапазон цін на свинину живою вагою понизився до 38-41 грн/кг. Попередні торги завершилися відчутнішим просіданням котирувань ніж оператори очікували: у кінці минулого тижня виробники планували закріпити ціну закупівлі на рівні 40-43 грн/кг, однак не втрималися на бажаному рівні. Так, млява торгівля після свят негативно сказалася на настроях переробників, що посилило їх тиск на ціни. У наслідок постачальники живця цього тижня реалізували товарні партії на 3-5 грн дешевше ніж попереднього», — йдеться у повідомленні.

М’ясопереробники повідомляють про низьку споживчу активність після травневих вихідних, а також незадовільну реалізацію протягом святкового періоду. Останнє пов’язують як з несприятливими для пікніків погодними умовами, так і зміною цін.

Відновлення цін наступного тижня маловірогідне. Так, учасники Асоціації «М’ясної галузі» вважають, що у кінці травня кілограм свинини живою вагою коштуватиме 39-40 грн/кг. Понад дві третини закупівельників очікує стабілізації цін в межах цьоготижневого діапазону, окремі з них висловлюють очікування поступового відновлення з початку літа.

Читати за темою: Найбільші свиноферми України — рейтинг господарств

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus