Вартість білоголової капусти зросла удвічі

26 квітня 2019 787 0
Вартість білоголової капусти зросла удвічі
pixabay.com

Цього тижня на ринку білоголової капусти в Україні був зафіксований найбільший за весь сезон стрибок цін. Капуста на гуртових ринках подорожчала у два рази. Зараз вона коштує 35-40 грн/кг. Про це повідомляє «Інфо-Шувар».

Нагадаємо, напередодні свят ранні овочі подорожчали на 20%

«В цьому сезоні ми маємо безпрецедентно високі ціни на капусту. Це пов’язано із зменшенням врожаю не тільки в Україні, а й у сусідніх країнах, звідки ми в попередні сезони імпортували капусту», — повідомила керівник проекту «Інфо-Шувар» Тетяна Гетьман.

Продавці впевнені, що найближчими днями ціни на капусту не будуть знижуватися, дехто прогнозує їх подальше зростання, адже завозити продукцію нема звідки. 

«В попередні роки, із явною нестачею пропозиції капусти в Україні, ціни на «стару» капусту залишалися доволі високими ще як мінімум, протягом першої половини травня, а вже у червні ринок повністю займала продукція нового врожаю. При цьому, перепад цін з травня по червень в такі сезони був досить різким», — додає Тетяна Гетьман.

Рік тому білоголова капуста коштувала  в 6,5 разів дешевше. Попередній ціновий рекорд на ринку білоголової капусти в Україні був зафіксований в квітні 2011 р.

Виконано за допомогою Disqus