Компанія Yara Україна вивела Digital-напрямок

31 травня 2019 95 0
Микола Панчук, керівник напрямку Digital компанії YARA
Микола Панчук, керівник напрямку Digital компанії YARA

Компанія YARA розширила роботу у напрямку Digital. Про це повідомив керівник напрямку Digital компанії YARA Микола Панчук в інтерв’ю Latifundist.com.

«Приблизно три роки тому наша компанія прийняла рішення крім виробництва добрив розвивати digital-напрямок. Насправді цифровими рішеннями в компанії займалися більше 20 років, просто не було окремого підрозділу», — наголосив він.

Компанія розробила програму для управління роботою підприємства Agro Office (Farm Management System) та atFarm — помічник для агронома.

«Основна ідея Agro Office — це візуалізація бізнес-процесів. Тобто головними об'єктами аналізу є поля. Тому ми пропонуємо такий інструмент, як overlapping — коли одна на іншу накладаються кадастрові карти, карти врожайності, погодних умов, внесення добрив, карти посіву та аналізу грунту. Тобто цей інструмент дозволяє всі отримані дані про агровиробництві візуалізувати в картах і докопатися до причин отримання високого або низького врожаю», — повідомив Микола Панчук.

Програма підходить для агровиробників із різним зембанком. Сьогодні програмою активно користуються в Болгарії та Румунії.

Окрім управлінських рішень для агробізнесу, у YARA пропонують програму для агрономів, яка допоможе у розрахунках щодо внесення добрив.

За словами представника компанії, програма atFarm — це досить простий у використанні продукт для розрахунку і отримання рекомендацій щодо внесення азотних добрив. Він працює на основі супутникових знімків, розраховує потребу живлення рослин. Щоб отримати рекомендацію, компанії необхідно зареєструватися, внести в програму свої поля, вказати культуру, що вирощують. Потім вибрати добрива, які будуть використовувати.

«До слова, зовсім недавно вийшло оновлення цієї програми, де ми врахували запити клієнтів з систем живлення. Одна система живлення дозволяє прибрати нерівномірність поля, зробити його більш однорідним. Друга —визначає зони максимально потенційного зростання і пропонує внести на ці ділянки стільки добрив, скільки може засвоїти рослина, досягти потенційно максимального результату», — додав Микола Панчук.

Виконано за допомогою Disqus