Реклама

На АГРО-2019 LNZ Group презентувала запуск нових брендів

7 червня 2019 78 0
На АГРО-2019 LNZ Group презентувала запуск нових брендів
На АГРО-2019 LNZ Group презентувала запуск нових брендів

На цьогорічній виставці АГРО-2019 компанія LNZ Group ознайомила відвідувачів із новими напрямами своєї діяльності — представила бренди UNIVERSEED, DEFENDA й LNZ Web. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

UNIVERSEED — це лінійка нових для України гібридів кукурудзи зернової та силосної групи, розроблених селекціонерами Північної Америки.

«На ринку кукурудзи начебто нема вже нічого нового, але той, хто шукає, той завжди знаходить. Компанія LNZ Group понад 5 років випробовує на власних полях продукцію селекційних інститутів Північної Америки. Передусім Канади. За цей час ми дослідили більше 1,5 тис. гібридів кукурудзи. Обрали найкращі, зареєструвавши їх під брендом UNIVERSEED. Зараз ми пишаємося своїм портфоліо, в яке входить 8 зернових гібридів, також 3 унікальні для України силосні гібриди Leafy і Leafy-Floury типів. Це надзвичайно потенційні силосні гібриди, які були заточені під молочне тваринництво», — розповів керівник агродепартаменту LNZ Василь Кифорук.

За його словами, у згаданих силосних гібридів морфологічно рослини на 30-50 см вище, ніж звичайна кукурудза, в них на 3-4 листки над качаном більше. Ці листки являють собою самозасвоювану масу. Усі нові гібриди висіяні на демонстраційних ділянках як LNZ Hub, так і партнерів компанії.

«На сайті компанії ми розмістили календар подій, куди ми гостинно запрошуємо наших партнерів і клієнтів. Хочемо показати переваги наших гібридів і вже в сезон зайти з реальними результатами. Оскільки вихід бренду був нестандартний, ми вивели його два тижні тому, посівна вже закінчилась, фермери закупились посівним матеріалом, але упродовж літа всі бажаючі можуть познайомитися з нашими новинками безпосередньо на полях, щоб прийняти рішення щодо наступного сезону. До слова, ми продовжуємо шукати новинки. Щороку плануємо реєструвати по 2 силосні і два зернові гібриди», — зазначила директор маркетингу LNZ Group Юлія Каменєва.

Ще однією з новинок, презентованих на стенді, став бренд засобів захисту рослин DEFENDA. На ринок він вийшов наприкінці осені й за словами заступника директора бренду DEFENDA Ігора Маліборського,компанія відкрито каже, що використовує генеричні засоби захисту рослин, співпрацюючи безпосередньо з провідними китайськими заводами. На які також запрошує своїх партнерів, щоб вони могли пересвідчитися в якості препаратів. При цьому всі продукти цього бренду застосовуються на власних полях LNZ Group.

«Окрім згаданих новинок ми також представили на своєму виставковому стенді проект, який перебуває у процесі «виходу у світ», — інтернет-магазин LNZ Web. Перед тим як його запустити повноцінно, хочемо зібрати відгуки від користувачів, що можна зробити безпосередньо на стенді. А взагалі останній рік був для нас дуже інноваційно насиченим. Ми запустили багато брендів. Тож на виставці хочемо розповісти про це широкому загалу, хочемо почути коментарі від наших потенційних споживачів», — зазначив проект менеджер LNZ Web Микола Мандра.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама