Реклама

Франдеса Україна запустила новий напрямок роботи з сільгосппродукцією

11 червня 2019 47 0
Франдеса Україна запустила новий напрямок роботи з сільгосппродукцією
Франдеса Україна запустила новий напрямок роботи з сільгосппродукцією

Компанія «Франдеса Україна» запустила програму форвардних контрактів на поставку сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія запускає 4 види програм:

  • Програма передоплати:

«Суть програми в тому, що з метою забезпечення потреби господарства в ЗЗР для осінньої програми, сільгосптоваровиробник переоформляє свою продукцію на адресу компанії «Франдеса Україна» за ціною ринку. До існуючої ціни він також гарантовано отримує премію. На загальну суму поставленого товару з урахуванням премії сільгоспвиробник замовляє необхідні йому ЗЗР від «Франдеса Україна», — йдеться у повідомленні.

  • Програма дострокового погашення дебіторської заборгованості:

за рахунок погашення заборгованості сільгосптоваровиробник може достроково здійснити поставку товару. У цьому випадку «Франдеса Україна» гарантує премію до ціни.

  • «Форвард-весна» (фінансовий обсяг програми не менше 1 млн грн):

в такому разі підприємство укладає з партнером форвардний контракт на поставку сільськогосподарської продукції з попередньою фіксацією ціни товару на момент підписання та терміном поставки до 1 жовтня 2019 року з можливістю перегляду ціни один раз в строк не більше 7 днів, до моменту поставки товару.

  • «Форвард-осінь» (фінансовий обсяг програми не менше 1 млн грн):

підприємство укладає з партнером форвардний контракт з попередньою фіксацією ціни товару на момент підписання та терміном поставки до 1 березня 2020 року і можливістю одноразового перегляду ціни. Остаточна ціна товару визначається за 7 днів до моменту поставки, виходячи з ситуації на ринку і оформляється шляхом підписання додаткової угоди до контракту.

Виконано за допомогою Disqus